İstanbul'un Merkezinde Konaklama Keyfi

Premist Hotels Taksim

İstanbul'un merkezi Taksim'de konaklama ayrıcalığına siz de sahip olabilirsiniz. Her türlü rahatlığınızın düşünüldüğü, özel tasarımlı odalarımız sizi evinizin konforunda hissettirecek. Toplam 35 odasıyla Premist Hotel Taksim tüm hijyen prosedürlerini eksiksiz tamamlayarak her türlü ihtiyacınıza cevap vermektedir.

Premist Hotels Yakınlarında neler var?

- İstiklal Caddesi 0,1 km
- Galatasaray Hamamı 0,3 km
- Taksim Meydanı 0,3 km
- Galata Kulesi 1,3 km
- Dolmabahçe Saat Kulesi 1,3 km
- Mısır Çarşısı 2,3 km
- Ayasofya 3 km
- İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı 31,4 km
- İstanbul Havalimanı 31,9 km

Eşsiz İstanbul'un merkezinde, güvenli ve rahat bir konaklama deneyimi için bize ulaşın

Tel: +90 212 360 01 01
E-mail: taksim@premisthotels.com

Sağlıklı Konaklama

Korona virüs Covid19 Hijyen Politikamız hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

İstanbul'un Merkezinde Konaklama Keyfi

İstanbul'un merkezi Taksim'de konaklama ayrıcalığına siz de sahip olabilirsiniz. Her türlü rahatlığınızın düşünüldüğü, özel tasarımlı odalarımız sizi evinizin konforunda hissettirecek. Toplam 35 odasıyla Premist Hotel Taksim tüm hijyen prosedürlerini eksiksiz tamamlayarak her türlü ihtiyacınıza cevap vermektedir.Eşsiz İstanbul'un merkezinde, güvenli ve rahat bir konaklama deneyimine hazır mısınız?

Bilgi Almak İçin
Odalarımız

Güvenli ve Rahat Konaklama

Korona virüs Covid19 Hijyen Politikamız hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Standart Çift Kişilik Oda

Bu odada 1 kral yatak veya 2 tek kişilik yatak bulunmaktadır. Düz ekran kablo TV, ücretsiz Wi-Fi, minibar ve elektrikli su ısıtıcısı da mevcuttur.

Standart Üç Kişilik Oda

25m2 büyüklüğünde ki bu odada 3 adet tek kişilik yatak, düz ekran kablo TV, ücretsiz Wi-Fi, minibar ve elektrikli su ısıtıcısı bulunmaktadır.

Superior King Oda

21 m² büyüklüğünde ki bu odada kral yatak, düz ekran kablo TV, ücretsiz Wi-Fi, minibar ve elektrikli su ısıtıcısı mevcuttur.

Aile Odası

27 m² büyüklüğünde ki bu odada 1 kral yatak, 2 adet tek kişilik yatak, düz ekran kablo TV, ücretsiz Wi-Fi, minibar ve elektrikli su ısıtıcısı mevcuttur.

Standart İki Yataklı Oda

17 m² büyüklüğünde ki bu odada 2 adet tek kişilik yatak, düz ekran kablo TV, ücretsiz Wi-Fi, minibar ve elektrikli su ısıtıcısı mevcuttur.